Věštění z karet

Co svět světem stojí, odjakživa se věštilo. Byly různé metody a metodiky, jak vyvěštit budoucnost. Nejoblíbenější a nejvíce používanou technikou je věštění z karet. K této praktice lze použít jakékoliv karty, každá kartářka má ty své oblíbené, na které nedá za nic na světě dopustit. A každá kartářka si taky přísně střeží jako nejsvětější tajemství své metody výkladu.  Zkusíme poodhalit roušku a podívat se tak trochu na mariášové karty a jejich význam.

Červené karty miluji. Jsou znamením lásky, přátelství, citů. Čím vyšší karta , tím je láska větší. A nejlíp, když vytáhneme červené eso. To je láska největší. A zase naopak, vytáhneme-li červenou sedmičku, láska je tatam anebo velmi slabá.

Kde se objevují kule, tam je o finance postaráno. Jsou to velmi energetické karty. I tady platí, že čím vyšší hodnota karty, tím lépe. Kulové eso znamená pohodu, finanční prosperitu. Člověku, který si ji vytáhne, se bude dařit vše, do čeho se pustí. A když se vedle kulového esa postaví ještě kulová desítka, pak bude mít dotyčný peněz jako želez.

Zelené karty jsou neméně krásné. Jsou to karty zdraví a dobrých zpráv. A úplně nejkrásnější kartou je zelené eso, kterému se říká Boží oko. Je to ta nejnádhernější karta z celého balíčku mariášových karet. Kde je Boží oko, tam vždy všechno dobře dopadne 🙂

Poslední barvou je barva žaludová. A jak už to tak bývá, eso žaludové je tou nejhorší kartou, kterou si můžete ve výkladu přát. Jsou to průšvihy, nemoci, nezdary, smůla. Záleží na tom, která karta se k našemu obávanému esu ještě přidruží. Život není lehký, občas je třeba přežít i žaludovou kartu, aby je časem opět nahradily karty zelené, kulové a červené.