Venuše

Čím se zabývám ? Profesionálním výkladem karet, rozborem osobnosti a partnerských vztahů – to je má hlavní specializace. Poradím, jestli jste si se svým vyvoleným souzeni, provedu Vás na cestě životem. Karty ukážou, kde je Váš bod štěstí, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat a naopak, čemu jít naproti. Také používám k upřesnění výkladů kyvadlo.

Kartám se věnuji již řadu let. Karty si mě oblíbily a já je. Prostudovala jsem spoustu magické literatury, absolvovala kurzy, přednášky. Jedním z kroků sebezdokonalení bylo i absolvování kurzu Reiki. Mám zasvěcení I.a II.stupně. Energii mohu posílat nejen sobě, ale i Vám. Další mou specializací je automatická kresba. Takto se dají diagnostikovat nejenom zablokované čakry, ale i nemoci.

Věřte, že nic není nemožné. Svět je plný šancí a příležitostí. Spousta lidí se ocitla v neřešitelné situaci a ukázalo se, že za pomoci odborného výkladu ta situace není až tak neřešitelná. Každý stojí někdy na rozcestí a neví, kudy kam, neví, co dál a přitom nechce situaci probírat se svým okolím. Nechce, aby se o problému vědělo. Tady Vám pomoc nabízejí mé pomocnice a vše zůstane pouze mezi Vámi, mnou a mými kartami.