Domácí prostředí

Doma jsme rádi i neradi, záleží na tom, jaká tam převládá energie. Špatná energie byla vědecky zjištěna, není to nic, co by neexistovalo. Dokonce se dá i změřit. Špatná energie se dá čistit, a to doporučuji v každé domácnosti. Když přistoupíte ke kroku pročištění energií v bytovém prostoru, nejenže se zbavíte negativních energií, ale zároveň si své prostory zharmonizujete a osvěžíte.

Mohu vám poradit, jak na to. Vyrobte si směs, kterou budete čistit povrchy své domácnosti a zároveň pomocí této směsi pročistíte i vzduch v obytném prostoru.

Připravte si k namíchání směsi po pěti kapičkách tyto esenciální oleje: jalovec, černý pepř, myrha, kadidlo. Po dvaceti kapkách mátu peprnou, skořicové listy, cypřiš, a citron. Vše v lahvičce smíchejte dohromady a nechte den spojit. A dál už s ní pracujte podle potřeby. Když budete potřebovat omývat povrchy, namíchejte s teplou mýdlovou vodou. Můžete rozptýlit i do ovzduší. Nabízí se také varianta smíchat původní směs s nosným olejem a smíchat. Důkladně protřepat a pár kapiček nanést na tělo, krk, zápěstí.